TPS Dark Fiber

Služba TPS Dark Fiber nabízí využítí páteřní a metropolitní sítě ve správě společnosti Telco Pro Services.

Ilustrační fotoNaše společnost disponuje a provozuje optické kabely v délce více než 7 000 km. Koncové body optické sítě jsou umístěny zejména v energetických objektech (transformovny, rozvodny a elektrárny) v krajských, bývalých okresních městech a také na dalších místech po celé ČR.

Komu je služba určena

  • Telekomunikační operátoři a ISP
  • Velké a střední společnosti
  • Privátní i veřejný sektor

Parametry služby

  • Pronájem nenasvícených vláken mezi 2 body
  • Možnost pronájmu optických vláken s vysokou mírou parametrů SLA
  • Komplexní měření parametrů vláken
  • Automatické zajišťování překládek vedení v souvislosti se stavební činností, a to včetně administrativních činností
  • Nonstop helpdesk a monitoring pronajímaných vláken

Výhody služby

  • Možnost dlouhodobého kontraktu
  • Nezávislost na přenosové technologii poskytovatele
  • Vytvoření vlastní datové sítě na pronajatých vláknech
  • Nižší náklady oproti budování vlastní optické sítě
  • Rozsáhlá a kontinuálně rozvíjená optická síť
  • V určitých případech je také možnost realizace tzv. poslední míle
  • Technická podpora

Technická specifikace – TPS Dark Fiber

Parametr Hodnota
Typ vlákna Jednovidové optické vlákno typu G.652 a G.657
Předávací rozhraní Optický konektor E2000/APC nebo FC/PC

Kontaktujte nás

Získejte nezávaznou nabídku na službu TPS Dark Fiber.

 

Zobrazit mapu dostupnosti

Reference

Externí zákazníci

  • T-Mobile a.s.
  • Vodafone Czech Republic a.s.
  • ČEPS a.s.
  • Dial Telecom a.s.
  • UPC Česká republika s.r.o.
  • T-Mobile a.s.
  • Vodafone Czech Republic a.s.
  • ČEPS a.s.
  • Dial Telecom a.s.
  • UPC Česká republika s.r.o.

Skupina ČEZ

  • ČEZ Distribuce, a.s.
  • ČEZ Prodej, a.s.
  • ČEZ Energetické produkty s.r.o.
  • ČEZ Distribuce, a.s.
  • ČEZ Prodej, a.s.
  • ČEZ Energetické produkty s.r.o.
  • ČEZ Distribuce, a.s.
  • ČEZ Prodej, a.s.
  • ČEZ Energetické produkty s.r.o.